Sbor Dobrovolných Hasičů

Sbor dobrovolných hasičů již každoročně od roku 2009 pořádá hasičské plesy s bohatou tombolou, posvícenskou zábavu, nohejbalové turnaje, tradiční stavění máje a pálení čarodějnic, setkání harmonikářů a heligonkářů. Od roku 2007 se pravidelně účastní požárního sportu. 
Oficiální webové stránky:

 

 

 

      

Kulturní akce v Dalkovicích  ( SDH ) 

V sobotu 4. 2. 2017 se v Kulturním domě Dalkovice uskutečnil „Tradiční hasičský ples“ Sboru dobrovolných hasičů Dalkovice. K tanci a poslechu hrála skupina TRITON, která svým repertoárem neustále zvedala ze židlí účastníky plesu všech věkových kategorií, takže taneční parket byl neustále plný. Příjemným zpestřením večera byla bohatá tombola se spoustou hodnotných cen. Poděkování patří všem sponzorům, bez kterých by se ples neproběhl. Děkujeme všem zúčastněným za přátelský a vydařený večer. 

img_2666.jpg

 

Další fotky naleznete na odkazu: http://www.sdhdalkovice.eu/fotoalbum/hasicsky-ples-2017/

V sobotu 6. 2. 2016 se konal již tradiční Hasičský ples pořádaný Sborem dobrovolných hasičů Dalkovice v kulturním domě v Dalkovicích. K poslechu a tanci nám zahrála skupina TRITON. Jako každý rok jsme pro hosty měli připravenou bohatou tombolu se zajímavými výhrami. Účast byla i v letošním roce velmi hojná. Sbor dobrovolných hasičů Dalkovice děkuje Všem sponzorům plesu.

Další fotky naleznete na odkazu: http://www.sdhdalkovice.eu/fotoalbum/hasicsky-ples-2016/

Máme sociální sítě. Jako vy.
Jsme část města Trhový Štěpánov a Kraj Blanických Rytířů